Župan u „Dobro jutro, Hrvatska“ o županijskim posebnostima i potencijalima

21.7.2021.
Župan u „Dobro jutro, Hrvatska“ o županijskim posebnostima i potencijalima

Župan Varaždinske županije Anđelko Stričak gostovao je danas zajedno sa županom Koprivničko-križevačke županije Darkom Korenom u emisiji „Dobro jutro, Hrvatska“ te je tom prilikom predstavio sve posebnosti, ali i potencijale naše županije. Tako su voditeljski dvojac Maja Ciglenečki i Davor Meštrović, ali i mnogobrojni gledatelji čuli veliki broj informacija o projektima koje provodi Varaždinska županija na području obrazovanja i zdravstva, ali su se upoznali i sa kulturnim te turističkim sadržajima koje ova sjeverozapadna županija posjeduje. Naravno, nezaobilazna tema bila je i gastronomija, pa su varaždinsko bučino ulje, ludbreški hren, varaždinski klipič, kučanski koščičjak, trnovečka makovnjača te  drugi zaštićeni proizvodi putem malih ekrana zasigurno našli put do mnogobrojnih ljubitelja delicija.

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće