Župan u „Dobro jutro, Hrvatska“ o županijskim posebnostima i potencijalima

21.7.2021.
Župan u „Dobro jutro, Hrvatska“ o županijskim posebnostima i potencijalima

Župan Varaždinske županije Anđelko Stričak gostovao je danas zajedno sa županom Koprivničko-križevačke županije Darkom Korenom u emisiji „Dobro jutro, Hrvatska“ te je tom prilikom predstavio sve posebnosti, ali i potencijale naše županije. Tako su voditeljski dvojac Maja Ciglenečki i Davor Meštrović, ali i mnogobrojni gledatelji čuli veliki broj informacija o projektima koje provodi Varaždinska županija na području obrazovanja i zdravstva, ali su se upoznali i sa kulturnim te turističkim sadržajima koje ova sjeverozapadna županija posjeduje. Naravno, nezaobilazna tema bila je i gastronomija, pa su varaždinsko bučino ulje, ludbreški hren, varaždinski klipič, kučanski koščičjak, trnovečka makovnjača te  drugi zaštićeni proizvodi putem malih ekrana zasigurno našli put do mnogobrojnih ljubitelja delicija.

Podkategorije

Saznaj više...