Župan na obljetnici 100 godina DVD-a Nova Ves

4.9.2021.
Župan na obljetnici 100 godina DVD-a Nova Ves

Prigodnom svečanošću obilježena je vrijedna obljetnica, 100 godina DVD-a Nova Ves u Općini Petrijanec. Velikom broju istaknutih gostiju, pridružio se i župan Varaždinske županije Anđelko Stričak koji je vatrogaskinjama i vatrogascima čestitao ovaj veliki jubilej.
- Sto godina je zaista veliki broj, ali to samo govori o tome koliko je na ovome području vatrogastvo ukorijenjeno, koliko je snažno i razvijeno. Ponosni smo kao Županija na sva naša vatrogasna društva, na činjenicu da naši vatrogasci osim gašenja požara i spašavanja ljudi i imovine sudjeluju u mnogim drugim aktivnostima-rekao je župan te dodao kako će Županija i nadalje biti podrška i pomoć svim društvima.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće