Župan i zamjenica obišli radove u HNK Varaždin

29.7.2021.
Župan i zamjenica obišli radove u HNK Varaždin

Danas su na poziv intendantice Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu mr.sc. Jasne Jakovljević župan Varaždinske županije Anđelko Stričak i njegova zamjenica Silvija Zagorec obišli ovu nacionalnu kazališnu kuću gdje im je intendantica sa svojim suradnicima pokazala radove na obnovi pozornice i gledališta, koji su u tijeku, a razgovaralo se i o dovršenju obnove te o programskoj i financijskoj projekciji HNK u Varaždinu za naredne dvije godine što će obuhvatiti i obilježavanje 150. obljetnice same zgrade. Intendantica se zahvalila županu i zamjenici na dolasku te na podršci koju Županija daje kazalištu, a župan je naznačio kako se veseli budućoj suradnji na zajedničkim projektima i programima između Županije i HNK u Varaždinu.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće