Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović posjetio Varaždin, održao sastanak s županijskim i gradskim dužnosnicima

20.7.2021.
Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović posjetio Varaždin, održao sastanak s županijskim i gradskim dužnosnicima

Varaždin je posjetio Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović te se tom prilikom susreo s županijskim i gradskim dužnosnicima u Salonu Gradske vijećnice. Tako su Predsjedniku Republike ugodan boravak u gradu osim gradonačelnika Varaždina dr.sc. Nevena Bosilja zaželjeli i župan Varaždinske županije Anđelko Stričak, njegova zamjenica Silvija Zagorec te predsjednik Županijske skupštine dr.sc. Josip Križanić. Predsjednik Milanović se u razgovoru sa svojim domaćinima dotaknuo niza lokalnih tema, a domaćini su ga upoznali s projektima koje planiraju realizirati u ovome mandatu. Nakon sastanka, Predsjednik Republike je popio kavu u društvu domaćina i ostalih građana na središnjem gradskom trgu, a druženju su se pridružili i saborski zastupnici Nadica Dreven Budinski i Predrag Štromar.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće