Osvjetljavanjem Vodotornja bordo bojom Varaždinska županija podržala kampanju podizanja svijesti o multiplom mijelomu

1.4.2022.
Osvjetljavanjem Vodotornja bordo bojom Varaždinska županija podržala kampanju podizanja svijesti o multiplom mijelomu

Svake godine se posljednjeg četvrtka u mjesecu ožujku obilježava Međunarodni dan multiplog mijeloma, a sve kako bi se pažnja usmjerila na važnost rane dijagnoze. Mnogi gradovi diljem Hrvatske zasjali su u prepoznatljivoj bordo boji koja simbolizira borbu protiv "neobične bolesti običnih simptoma".

Tako je i varaždinski Vodotoranj osvijetljen prepoznatljivom bordo bojom, bojom koja simbolizira borbu protive ove bolesti, odnosno na Vodotornju je projicirani logo Udruge za podršku oboljelima od multiplog mijeloma.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće