Šest novih slučajeva zaraze koronavirusom, danas cijepljenje u drugom dozom AstraZenece u Gospodarskoj

29.7.2021.
Šest novih slučajeva zaraze koronavirusom, danas cijepljenje u drugom dozom AstraZenece u Gospodarskoj

U Varaždinskoj županiji jučer je testirana 164 osoba, a šest je osoba pozitivno na koronavirus. Oporavile su se četiri osobe, a na liječenju u Općoj bolnici Varaždin nema pacijenata s težom kliničkom slikom.

Danas je od 8 do 18 sati u sportskoj dvorani Gospodarske škole u Varaždinu na redu cijepljenje isključivo drugom dozom AstraZenece za osobe cijepljenje 6. svibnja.

U subotu, 31. srpnja u novoj sportskoj gradskoj dvorani u Ludbregu, na redu je cijepljenje za sve zainteresirane građane prvom dozom Pfizera te drugom dozom AstraZenece, za one prvi puta cijepljene 8. svibnja.

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće