Osam novih slučajeva zaraze koronavirusom u Varaždinskoj županiji, jučer cijepljeno 1575 osoba

21.7.2021.
Osam novih slučajeva zaraze koronavirusom u Varaždinskoj županiji, jučer cijepljeno 1575 osoba

U Varaždinskoj županiji jučer su testirane 215 osobe od kojih je osam pozitivno na koronavirus. Na liječenju u Općoj bolnici Varaždin je četvero osoba s težom kliničkom slikom. Preminula je jedna osoba pozitivna na Covid-19.

Jučer je ukupno cijepljeno 1575 osoba, a s cijepljenjem se nastavlja i danas. Od 8 do 18 sati u sportskoj dvorani Gospodarske škole u Varaždinu na redu je cijepljenje Pfizerom s prvom te drugom dozom, za građane cijepljene 9. lipnja, kao i cijepljenje isključivo drugom dozom AstraZenece. Zainteresirani građani koji se žele cijepiti po prvi puta mogu doći mogu bez najave i narudžbe.

U petak, 23. srpnja od 8 do 18 sati cijepljenje će biti samo za naručene građane drugom dozom Pfizera, koji su prvom dozom cijepljeni 11. lipnja.

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće