Službeni internet portal Varaždinska županija

Kontakti

Upravni odjel za gospodarstvo, financije i europske poslove 

 

Tel: 042/390 536
Fax: 042/210 606
Adresa: Franjevački trg 7, 42 000 Varaždin

 
Mladen Jakopović
Pročelnik
mladen.jakopovic@vzz.hr
042/390-548

Larisa Križan Breljak
Zamjenica pročelnika za regionalni razvoj i europske poslove
larisa.krizan@vzz.hr
042/390-576

 

mr.sc. Ivan Biškup
Pomoćnik pročelnika za gospodarstvo
ivan.biskup@vzz.hr
042/390-541

 

mr.sc. Tomislav Jarmić
Pomoćnik pročelnika za komunalno gospodarstvo i civilnu zaštitu
tomislav.jarmic@vzz.hr
042/390-533

 

Martina Potkonjak
Viša stručna suradnica za drugostupanjski upravni postupak
martina.potkonjak@vzz.hr
042/390-577

 

Martina Čus Rozinkranc
Viša stručna suradnica za drugostupanjski upravni postupak
martina.cus@vzz.hr
042/390-577

 

Marijana Kruhoberec
Viša stručna suradnica za pravne poslove
marijana.kruhoberec@vzz.hr
042/390-546

 

Petra Martak
Savjetnica za regionalni razvoj
petra.martak@vzz.hr
042/390-528

 

Darko Levačić
Savjetnik za promet
darko.levacic@vzz.hr
042/390-535



Ljubica Božić
Savjetnica za javnu nabavu i pravne poslove 
ljubica.bozic@vzz.hr
042/390-546



Ante Klečina
Viši referent za projekte u području prometa
ante.klecina@vzz.hr
042/390-535

 

Jelica Rogar
Viša referentica za uredske i analitičke poslove
jelica.rogar@vzz.hr
042/390-536

 

Klaudija Brezovec
Zamjenica pročelnika za proračun
klaudija.brezovec@vzz.hr
042/390-518

 

Tina Prašnički
Pomoćnica pročelnika za proračun i plansko-analitičke poslove
tina.prasnicki@vzz.hr
042/390-518

 

Marina Ivančević
Viša stručna suradnica za javnu nabavu
marina.ivancevic@vzz.hr
042/390-531

 

Nikolina Novoselec
Viša stručna suradnica za računovodstvo i financije
nikolina.novoselec@vzz.hr
042/390-549

 

Brankica Škrnjug
Viša stručna suradnica za plan i analizu
brankica.skrnjug@vzz.hr
042/390-518

 

Višnja Vitez
Referentica za računovodstvo - likvidatura i obračun plaća
visnja.vitez@vzz.hr
042/390-550

 

Ana Šambar
Referentica - glavni knjigovođa
ana.sambar@vzz.hr
042/390-552


Adela Vrtar
Referentica za računovodstvo
adela.vrtar@vzz.hr
042/390-551