Službeni internet portal Varaždinska županija

Konferencija ''Strateško planiranje regionalnog i lokalnog razvoja – osnovni preduvjet sufinanciranja EU projekata u novoj financijskoj perspektivi (2021-2027)'

OBJAVLJENO 25.11.2019.

U četvrtak, 28. studenog 2019. godine, s početkom u 09.15 sati, u Park Botique Hotelu, u sklopu provedbe projekta ''Suradnja za razvoj'' održat će se konferencija pod nazivom „Strateško planiranje regionalnog i lokalnog razvoja – osnovni preduvjet sufinanciranja EU projekata u novoj financijskoj perspektivi (2021-2027)“. Konferencija je namijenjena zaposlenicima javnopravnih tijela s područja Varaždinske županije

Konferencija se održava u sklopu projekta „Suradnja za razvoj“, referentni broj ugovora KK.10.1.3.03.0002., a u suradnji s Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova Europske unije.

Projekt ''Suradnja za razvoj'' provodi Javna ustanova za regionalni razvoj Varaždinske županije (JURA), a financiran je sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj, kroz Operativni program Konkurentnost i kohezija, Prioritetne osi 10 – Tehnička pomoć.

U projektu „Suradnja za razvoj“ zaposlenici JURA-e pružaju besplatnu stručnu pomoć za pripremu i provedbu razvojnih projekata, te provode različite besplatne informativne i edukativne aktivnosti namijenjene javnopravnim tijelima te ostalim zainteresiranim skupinama s područja Varaždinske županije, a u svrhu jačanja njihova kapaciteta za pripremu i provedbu projekata financiranih iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova

Ukupna vrijednost projekta „Suradnja za razvoj“ iznosi 23.754.679,20 HRK, od čega se iz Europskog fonda za regionalni razvoj financira 20.191.477,32 HRK, odnosno 85%. Projekt traje 60 mjeseci, od 1. siječnja 2019. do 31. prosinca 2023.

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje na konferenciji, molimo da svoje sudjelovanje potvrdite najkasnije do 27. studenog 2019. na ivana.prikratki@rrvz.hr ili vesnica.matoković@rrvz.hr.

NAJČITANIJE NOVOSTI