Službeni internet portal Varaždinska županija

U Županijskoj palači održan prijem za predstavnike medija

OBJAVLJENO 21.12.2017.

U Županijskoj palači u Varaždinu je u četvrtak, 21. prosinca, održan tradicionalni prijem za predstavnike medija.

Direktore, urednike, novinare, kamermane, fotoreportere i sve druge medijske djelatnike pozdravili su župan Radimir Čačić, posebna savjetnica Natalija Martinčević i zamjenici župana Robert Vugrin i Tomislav Paljak. 

Župan je naglasio da je suradnja s medijima doista dobra.

- Prevladava dobra, pozitivna atmosfera, kao i podrška brojnim projektima koje provodimo. Međutim, jasno je da uvijek svi moramo očekivati i kritiku, koja je nužna i zdrava. Ako radite ozbiljno i kontinuirano te stojite iza svojih riječi, onda imate što i pokazati. Ljudi to prepoznaju - rekao je župan.

Najavio vrlo dinamičnu 2018. godinu.

- Svima želim sve najbolje za Božić te sretnu i uspješnu 2018. godinu – poželio je župan. 

NAJČITANIJE NOVOSTI