Službeni internet portal Varaždinska županija

Pume proslavile 25. godišnjicu osnivanja

OBJAVLJENO 22.12.2017.

Svečanom akademijom u varaždinskome HNK-u Udruga Sedme gardijske brigade „PUMA“ obilježile su svoj dan.

Uz potpredsjednika Vlade i ministra obrane Damira Krstičevića, načelnika GS OS RH Brune Šundova te ostalih visokih uzvanika obilježavanju je prisustvovao i župan Varaždinske županije Radimir Čačić. U svom obraćanju župan je naglasio kako svi moramo biti ponosni na članove „PUMA“ jer su svojim nesebičnim doprinosom te domoljubljem stvorili temelje hrvatske države.

-  Svim pripadnicima glasovitih Puma se moramo odužiti najviše djelima, riječi nisu dovoljne. Imati ovakvu brigadu na svojem području koja je stvarala i obranila našu Domovinu je zaista posebna čast, ali i obaveza. Obaveza da iskoristimo sve potencijale ove države - rekao je župan te čestitao svim pripadnicima Puma njihov dan i zaželio im puno zdravlja i mira u nadolazećoj godini.

NAJČITANIJE NOVOSTI