Izaslanstvo Varaždinske županije položilo vijence u kapelici Sv.Juraja povodom obilježavanja 25. obljetnice osnivanja 7. gardijske brigade „PUMA

OBJAVLJENO 22.12.2017.

Izaslanstvo Varaždinske županije koje su činili župan Radimir Čačić i zamjenik Tomislav Paljak položili su danas vijenac i zapalili svijeću u kapelici Sv. Juraja u krugu bivše vojarne u Optujskoj ulici povodom obilježavanja 25. obljetnice osnivanja 7. gardijske brigade „PUMA“.

Vijence su položili i obitelji poginulih, umrlih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ i  Udruga veterana 7. gardijske brigade „PUMA“, u ime Republike Hrvatske Ante Deur izaslanik Predsjednice Republike Hrvatske i vrhovne zapovjednice OSRH-a, Anđelko Stričak izaslanik Predsjednika Hrvatskog sabora, Damir Krstičević potpredsjednik Vlade i ministar obrane RH, Mirko Šundov načelnik GS OSRH, te gradonačelnik Ivan Čehok sa izaslanstvom.