Službeni internet portal Varaždinska županija

„Slovenski“ advent u atriju Županijske palače

OBJAVLJENO 18.12.2017.

U okviru Adventa koji se po prvi puta obilježava i u Županijskoj palači, nakon odlične humanitarne akcije u kojoj je građanima Varaždina te mnogobrojnim turistima dijeljena sarma, Vijeće slovenske nacionalne manjine Varaždinske županije te Slovensko kulturno društvo Nagelj  u suradnji s Županijom organizira nastup kulturnih skupina iz okolice Ptuja te prigodnu prezentaciju slovenske nacionalne hrane u Atriju Županijske palače u subotu, 23. prosinca 2017. godine s početkom u 10:00 sati.

Kako ističe predstavnica  Vijeća slovenske nacionalne manjine Varaždinske županije Barbara Antolić Vupora biti će to prilika za promociju slovenske nacionalne manjine, a Županijski atrij će još jednom biti mjesto veselja, druženja i pozitivne blagdanske atmosfere.

NAJČITANIJE NOVOSTI