Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan obišao radove na području Salinovca

OBJAVLJENO 08.07.2014.

Radove na izgradnji nogostupa te proširenju ceste na području naselja Salinovec obišao je župan Varaždinske županije Predrag Štromar u pratnji gradonačelnika Grada Ivanca , ujedno i potpredsjednika Hrvatskog sabora Milorada Batinića. Ovu investiciju zajednički financiraju Grad Ivanec i Županijska uprava za ceste Varaždinske županije u iznosu od 495.000,00 kuna.

Župan Štromar iznio je zadovoljstvo izvođenjem ovih radova jer će ovaj dio naselja Salinovec dobiti jedan novi izgled, a povećati će se i sigurnost sudionika na cestama.

- Izgradnjom posljednjih oko 150 metara nogostupa završava višegodišnji projekt čime će cijeli Salinovec imati nogostup uz glavnu prometnicu –istaknuo je župan te dodao kako su radovi na izgradnji i uređenju prometnica intenzivirani na području cijele Županije.

Obilasku radova nazočili su i zamjenik župana Alan Košić te ravnatelj ŽUC-a Varaždinske županije Tomislav Osonjački.

 

NAJČITANIJE NOVOSTI