Župan obišao radove na području Salinovca

OBJAVLJENO 08.07.2014.

Radove na izgradnji nogostupa te proširenju ceste na području naselja Salinovec obišao je župan Varaždinske županije Predrag Štromar u pratnji gradonačelnika Grada Ivanca , ujedno i potpredsjednika Hrvatskog sabora Milorada Batinića. Ovu investiciju zajednički financiraju Grad Ivanec i Županijska uprava za ceste Varaždinske županije u iznosu od 495.000,00 kuna.

Župan Štromar iznio je zadovoljstvo izvođenjem ovih radova jer će ovaj dio naselja Salinovec dobiti jedan novi izgled, a povećati će se i sigurnost sudionika na cestama.

- Izgradnjom posljednjih oko 150 metara nogostupa završava višegodišnji projekt čime će cijeli Salinovec imati nogostup uz glavnu prometnicu –istaknuo je župan te dodao kako su radovi na izgradnji i uređenju prometnica intenzivirani na području cijele Županije.

Obilasku radova nazočili su i zamjenik župana Alan Košić te ravnatelj ŽUC-a Varaždinske županije Tomislav Osonjački.