Službeni internet portal Varaždinska županija

Zamjenik župana obišao radove na području Općine Vidovec

OBJAVLJENO 19.09.2014.

U pratnji ravnatelja Županijske uprave za ceste Tomislava Osonjačkog i zamjenice načelnika Općine Vidovec Dubravke Rog zamjenik župana Varaždinske županije Alan Košić obišao je završene radove na proširenju ceste i rješavanju odvodnje te izgradnje nogostupa u naselju Krkanec u Općini Vidovec.

Zamjenik župana iznio je zadovoljstvo viđenim.

- Uređenje prometnica te izgradnja nogostupa zasigurno povećavaju sigurnost svih sudionika u prometu, ali i daju novo svjetlo na izgled samog naselja. Zato mi je posebno drago da je Županijska uprava za ceste ovdje pomogla sufinanciranje radova sa 75%, a znamo da  ukupna vrijednost radova iznosi 352 tisuće kuna - rekao je Košić te dodao kako su nedugo počeli i radovi na  asfaltiranju županijske ceste u Šijancu.

Ravnatelj Županijske uprave za ceste Tomislav Osonjački je naglasio kako radove u tom naselju u sto postotnom iznosu financira ŽUC.

 

 

NAJČITANIJE NOVOSTI

Uređenje prometnica te izgradnja nogostupa zasigurno povećavaju sigurnost svih sudionika u prometu, ali i daju novo svjetlo na izgled samog naselja.

Alan Košić, zamjenik župana