Službeni internet portal Varaždinska županija

U Ivancu otvoreni vodoopskrbni objekti vrijedni 5,66 milijuna kuna

OBJAVLJENO 19.06.2015.

U okviru proslave Dana grada Ivanca, u pogon je pušten vodospremnik Pilana II kapaciteta 800.000 litara vode. Puštanju vodospremnika u pogon nazočili su mnogi ugledni dužnosnici, generalni direktor Hrvatskih voda Ivica Plišić, potpredsjednik Hrvatskog sabora Milorad Batinić, zamjenik župana Varaždinske županije Alan Košić te mnogi drugi.

Vrijednost ove investicije je 2,74 milijuna kuna s time da su tri četvrtine sredstava osigurale Hrvatske vode, a ostatak Ivkom vode d.o.o. Istog dana simbolično će biti otvoren i vodoopskrbni sustav naselja Prigorec vrijedan 2,92 milijuna kuna koji je također sagrađen većinskim udjelom Hrvatskih voda, a veliki dio novca osigurao je i Ivkom.

Dani grada Ivanca nastavljeni su svečanom sjednicom kojoj je nazočio i predsjednik Hrvatskog sabora Josip Leko, a biti će održane i mnoge sportske i kulturne manifestacije.

NAJČITANIJE NOVOSTI