Službeni internet portal Varaždinska županija

Počelo asfaltiranje na cesti Beletinec-Presečno

OBJAVLJENO 20.06.2018.

U prosincu prošle godine započeli su radovi na cesti Beletinec-Presečno ukupne vrijednosti 3.123.00,00 kuna. Lokalna cesta u nadležnosti je Županijske uprave za ceste te je nizinska poveznica zapadnog dijela Županije prema autocesti Varaždin – Zagreb. Ovih dana na navedenu cestu stavljen je prvi sloj asfalta što znači da će radovi biti završeni u planiranom i najavljenom roku.

Kao što je u prosincu najavio predsjednik Upravnog vijeća ŽUC-a Nenad Koščak, tijekom 2017. godine izvršili su se zemljani radovi koji predviđaju iskop, proširenje ceste, izradu nasipa, odvodnje i navoz novog materijala, a u 2018. godini najavio je završne radove odnosno postavljanje rubnika te izrada kolničke konstrukcije sa asfaltom.

Podsjetimo, prilikom otvorenja radova župan Varaždinske županije Radimir Čačić istaknuo je važnost ovih 2240 metara ceste koja je poveznica na autocestu što je važno i za Grad Novi Marof i Općinu Sveti Ilija.

Svi troškovi sanacije u potpunosti su financirani od strane Županijske uprave za ceste.

NAJČITANIJE NOVOSTI