Službeni internet portal Varaždinska županija

Općina Martijanec proslavila svoj dan

OBJAVLJENO 12.11.2014.

U nazočnosti brojnih mještana te uglednih uzvanika iz susjednih općina Županje i Republike Hrvatske blagdan svetoga Martinau Martijancu obilježen je kao kao Dan općine Martijenec. Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća nazočnima su se uz predstavnike općine Martijanec obratili i ugledni gosti, zamjenik ministra gospodarstva Alen Leverić, župan Varaždinske županije Predrag Štromar i saborski zastupnik Dubravko Bilić.

Nakon pozdravnih riječi načelnika Općine Marijana Horvata, prisutnima se obratio i župan Predrag Štromar.

- Martijanec svake godine bilježi napredak u svakome smislu i to me veseli kao župana. Konstantno ulaganje u obrazovanje, ali i u komunalnu infrastrukturu daju rezultate. Mještani ove općine mogu biti sretni i ponosni na svoj kraj – rekao je župan te dodao kako Županija pomaže sve općine i gradove ravnomjerno.

Prije svečane sjednice, otvorena je novouređena općinska zgrada te Kulturno informativni centar, a samoj sjednici  su prisustvovali i zamjenik župana Alen Kišić te predsjednica Županijske skupštine Dubravka Biberdžić.

NAJČITANIJE NOVOSTI

Martijanec svake godine bilježi napredak u svakome smislu i to me veseli kao župana.

Predrag Štromar, župan