Obilazak radova u Gornjem Knegincu

OBJAVLJENO 07.05.2015.

Početkom svibnja ove godine započeli su radovi u ulici Vladimira Nazora u Turčinu u Općini Gornji Kneginec na izgradnji kanalizacije i nogostupa s obje strane ceste, ali i modernizaciji kolničke konstrukcije.

Duljina zahvata je 313 metara, a radove zajednički sufinanciraju Općina Gornji Kneginec i Županijska uprava za ceste, dok vrijednost radova prema iznosi  954.669,93  kuna.

Već ranije tvrtka Temoplin izvela je zamjenu plinovoda, a prošle godine komunalno poduzeće Varkom izvelo je radove na rekonstrukciji vodovoda u ulici Vladimira Nazora.

Radove su danas zajedno obišli zamjenik župana Varaždinske županije Alan Košić, načelnik Općine Gornji Kneginec Goran Kaniški te ravnatelj ŽUC-a Varaždinske županije Tomislav Osonjački.

Zamjenik župana pohvalio je radove te naznačio kako se diljem cijele Županije  na mnogim prometnicama izvode radovi.

Napominjemo kako je navedene radove na rekonstrukciji vodovodnih i plinskih instalacija bilo potrebno izvršiti prije početka radova na prometnici, kako kasnije ne bi dolazilo do nepotrebnih prekopavanja modernizirane ceste.