Županu predana peticija za postavljanje usporivača prometa

OBJAVLJENO 29.10.2014.

Članovi HNS-a Podružnice Ludbreg, Ogranak Apatija posjetili su župana Varaždinske županije Predraga Štromara te mu tom prilikom predali peticiju za postavljanje usporivača prometa-svjetlosne signalizacije na ŽC 2079 u Apatiji kod crkvice.

Predavajući peticiju, predsjednica Podružnice HNS-a Grada Ludbrega Petra Pokec je istaknula kako bi se postavljanjem usporivača riješila neprestana opasnost prebrze vožnje kroz naselje Apatiju.

- Upravo zbog sigurnosnih razloga obratili smo se županu Štromaru za pomoć i nadam se kako će naša inicijativa naići na plodno tlo - rekla je Pokec.

Župan Štromar je pohvalio ovakvu vrstu inicijative te je naglasio kako će nadležnima u Županijskoj upravi za ceste proslijediti zamolbu mještana Apatije, a na djelatnicima ŽUC-a je da izađu na teren i odrade posao.

Upravo zbog sigurnosnih razloga obratili smo se županu Štromaru za pomoć i nadam se kako će naša inicijativa naići na plodno tlo.

Petra Pokec, predsjednica Podružnice HNS-a Grada Ludbrega