Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan Štromar obišao radove u Bisagu

OBJAVLJENO 02.06.2017.

Župan Varaždinske županije Predrag Štromar i načelnik Općine Breznica Stjepan Krobot danas su obišli radove na modernizaciji županijske ceste ŽC 2207, koja spaja dvije južne općine u Varaždinskoj županiji, Breznicu i Visoko. Navedene radove na asfaltiranju u potpunosti financira Županijska uprava za ceste Varaždinske županije, a ukupna vrijednost izvedenih radova iznosi 400 tisuća kuna.

Zadovoljstvo započetim radovima iskazao je župan Predrag Štromar.

- Županija kao osnivač ŽUC-a definira plan i proračun, ali i osigurava sredstva za uređenje tih prometnica. Već je nekoliko investicija završeno, a rekonstrukcija ove ceste koja spaja Bisag i Sudovec je bila nužna zbog toga što je ta cesta napravljena prije dvadesetak godina – rekao je župan Štromar dodavši kako će se u sljedećih par mjeseci uložiti više od 28 milijuna kuna u sigurnost prometa.

Načelnik Općine Breznica Stjepan Krobot tom prilikom istaknuo je kako je sanacija ove ceste bila nužna jer je ista u jako lošem stanju, a njome se odvija veliki promet.

Obilasku radova prisustvovao je i ravnatelj Županijske uprave za ceste Tomislav Osonjački.

NAJČITANIJE NOVOSTI