Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan Štromar obišao radove na dogradnji škole u Novom Marofu

OBJAVLJENO 02.11.2015.

Župan Varaždinske županije Predrag Štromar danas je posjetio Osnovnu školu Novi Marof te je u pratnji ravnatelja škole Anđelka Bošnjaka i predsjednika školskog odbora Ronija Košćaka obišao radove na dogradnji škole i novouređenu školsku kuhinju.

Naime, Varaždinska županija izdvojila je iz svog proračuna 105 tisuća kuna za kuhinjsku opremu te oko 800 tisuća za dogradnju dviju novih učionica, čije radove izvodi domaća tvrtka Novokom.

Župan Štromar izrazio je zadovoljstvo viđenim te istaknuo važnost dogradnje novih učionica.

- Veseli me da je školska kuhinja dobila nove, modernije aparate, a isto tako dogradnjom novih učionica moći će se lakše izvoditi jednosmjenska nastava – rekao je župan Štromar te dodao kako s nedavnim asfaltiranjem parkinga škole vrijednost svih radova na školi iznosi preko milijun kuna.

Obilasku radova prisustvovao je i direktor Novokoma Zoran Šantek.

NAJČITANIJE NOVOSTI