Održano Županijsko natjecanje iz kemije

OBJAVLJENO 28.03.2017.

Na Županijskom natjecanju iz kemije svoje znanje iz ovog predmeta pokazali su učenici sedmih i osmih razreda osnovnih škola i sva četiri razreda srednjih škola s područja Varaždinske županije.

Marija Klampfl iz VI. osnovne škole Varaždin bila je najbolja u kategoriji učenika sedmih razreda, a Edita Lukić iz II. osnovne škole Varaždin među učenicima osmih razreda.

Andreja Križanić iz Prve gimnazije Varaždin bila je najbolja među učenicima prvih razreda srednjih škola, njezin školski kolega Juraj Perhaj osvojio je najviše bodova među učenicima drugih razreda, dok su u kategoriji učenika trećih razreda prvo mjesto podijelili Aleksandra Saša Božović i Ilija Srpak, oboje iz Prve gimnazije Varaždin.

Među maturantima, najviše znanja iz kemije pokazao je Vedran Dubravec iz Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin.