Službeni internet portal Varaždinska županija

Ekonomski gimnazijalci ponijeli titulu najljepše odjevenih maturanata Varaždinske županije

OBJAVLJENO 17.05.2018.

Preko 1500 maturanata iz cijele Varaždinske županije sudjelovalo je u mimohodu koji se po prvi puta odvijao varaždinskim ulicama.

Maturanti su u mimohod krenuli iz Parka mladih te su se nakratko zaustavili ispred Županijske palače na Franjevačkom trgu gdje je stručni žiri ocjenjivao uniforme naših maturanata.

Pod budnim okom žirija u sastavu Tomislav Paljak, zamjenik župana, Sandra Malenica, zamjenica gradonačelnika i Tatjana Novak, službenica u odjelu za prevenciju PU varaždinske, maturanti su pokazali svoje odore te znatiželjne građane pozdravili glasnim zviždukom.

Zasluženu titulu najljepše odjevenih maturanata ponijeli su maturanti iz Ekonomske gimnazije Gospodarske škole odjeveni u egipatske faraone te osvojili jednodnevni izlet u Adrenalinski park, a nagrada im se uručila u Parku mladih.

- Izbor zaista nije bio lagan i svi su bili odlični. Ovim putem čestitam pobjednicima i svima želim dobru zabavu još ovih nekoliko dana Maturantike – rekao je zamjenik župana Tomislav Paljak.

NAJČITANIJE NOVOSTI